Промисловий інфрачервоний обігрівач IR
Промисловий інфрачервоний обігрівач IR

Промисловий інфрачервоний обігрівач IR Швеция

Промисловий інфрачервоний обігрівач IR
• З електрообігрівом Вт
• 3 моделі
• Для приміщень з великою висотою стель
• Високотемпературні обігрівачі

Призначення
Призначений для повного або локального обігріву приміщень з великою висотою стель. Може використовуватися і на відкритому повітрі для цілей обігріву або вирішення технологічних завдань (наприклад сніготанення).
Забезпечення комфорту
Інфрачервоні обігрівачі виробництва компанії Frico забезпечують ефективний і комфортний обігрів незалежно від висоти приміщення. Прилади не мають рухомих частин, абсолютно безшумні і не створюють руху повітря.
Зручність і економічність
Прилади прості в монтажі і практично не потребують обслуговування. Особливо зручні для обігріву нерегулярно опалювальних приміщень, оскільки мають мінімальну інерційність. У порівнянні з традиційними, конвективними системами опалення.Інфрачервоні системи дають істотне зниження енергоспоживання. У приміщеннях з великою висотою стель вона може досягати 25-30%.
Дизайн
Прилади мають просту надійну конструкцію. Випромінюючі елементи являють собою стрижневі тени в оболонці з нержавіючої сталі.
Відмінні особливості
• Відбивач виконаний з полірованого анодованого алюмінію.
• Монтажні скоби дозволяють розташовувати прилад під кутом в п'яти різних положеннях.
• Підвищена корозійна стійкість корпусу виготовленого з оцинкованого сталевого листа.
• Клемна коробка передбачає можливість підключення декількох приладів.
• Захисна решітка поставляється як приналежність.
• Клас захисту IP44.
Висота установки

Для найкращого ефекту прилади краще розташовувати не над головою, а з деяким зміщенням, для того, щоб більша частина випромінювання поглиналася тілом людини.
На станціях залізниць і метро прилади IR часто використовуються для нагріву поверхні підлоги, щоб запобігти утворенню полою.
Зручність інфрачервоних систем обігріву полягає в тому, що процес обігріву іде там і тоді, коли це необхідно. Розбивши обладнання на групи можна обігрівати ту частину площі, яка використовується в даний момент. Навіщо обігрівати весь обсяг цеху, якщо там всього кілька робочих місць? Їх локальний обігрів за допомогою інфрачервоних обігрівачів дозволить значно знизити витрати на опалення.

Клас захисту IR: (IP44), бризкозахищене виконання.
Основні розміри

Розташування
Прилад розташовується горизонтально або під кутом щодо горизонтально зорієнтованої поздовженої осі. Якщо прилад розташований поблизу від постійного робочого місця, відстань від нього до голови людини не повинно бути менше 2-х метрів.
Монтаж
Прилади IR поставляються в комплекті з монтажними скобами, за допомогою яких вони закріплюються на стіні або стелі. Скоби припускають можливість повороту приладу на кут до 300°. При підвісці на тросах діаметр не менше 3-х мм. Захисна решітка поставляється як приналежність. Мінімальні відстані при установці дивись мал. 1
мал. 1: Мінімальні відстані при установці.

Електропідключення
Підключенні виконується на постійній основі. Гнізда клемної коробки допускають підключення кабелів до 16мм², що значно спрощує шлейфові підключення.
Варіанти управління
Управління за допомогою термостата, магнітних пускачів і розмикачі
Управління групами приладів зазвичай здійснюється термостатом, що підтримує задану температуру, який включається в керуючу обмотку магнітного пускача. Туди ж може бути підключений і таймер. Окремі прилади можуть регулюватися за потужністю пофазного відключенням за схемою 1 +1 +1.
• T10, термостат з прихованою шкалою налаштування
• TK10, термостат з відкритою шкалою налаштування
• KRT1900, капілярний термостат, IP55
• S123, пульт пофазного регулювання
• CBT, таймер


IR3000 3000 ват
IR4500 4500 ват
IR6000 6000 ватпожаловаться    Размещено: 24-04-2017 , просмотры: 344
Социальные сети
Мы принимаем
Использование сайта, в том числе подача объявлений, означает согласие с пользовательским соглашением.
Политика конфиденциальности.
© 2001-2019 AGRORU.com®
Неверное имя пользователя или пароль
Закрыть

Логин:

Пароль:

Регистрация Забыли пароль?